Personažai

Galima rinktis iš šių personažų:

  • KLOUNAS DŽIMBO

  • KALĖDŲ SENELIS 
Jo laukai dideli ir maži, bet norint sukurti STEBUKLĄ, KALĖDŲ SENELIS - BŪTINAS :) Kalėdų Senelis gali keliauti vienas pats su savo elniais, bet taip pat gali atvykti ir su vienu iš savo geriausių draugų (čia jau pagal Jūsų pasirinkimą), tai gali būti baltasis švelniakailis kiškutis, senis besmegenis o gal tai bus ledo princesė Elza... Padovanokit savo vaikams KALĖDINĮ STEBUKLĄ DOVANĖLĘ GAUTI IŠ PAČIO KALĖDŲ SENELIO !!!
  • ELZA iš Ledo šalies
Taip taip, tai ta pati Elza iš Ariendelės karalystės. Ji turi magiškų galių viską paversti sniegu ir sukurti tikrą ledo karalystę. Mergaitės bus tikrai nustebintos jos pasirodymo metu. Sukursim tikrą Ledo šalies šventę. 

  • Olofas iš Ledo šalies 
Tai tas pats sniego senis, kurį sukūrė Elza Ledo šalyje. Jis labai mielas ir vis nori prisiglausti. Truputį juokingas ir šiek tiek pakvaišęs, todėl pažadame bus daug juoko ir šypsenų. Jo metu šventėje netrūks meilių apsikabinimų ir besišypsančių veidų. Šį kartą Olofas dažniausiai keliauja kartu su Elza, kad būtų smagiau. 
  •  Padūkėlis šuniukas Margis

Tai linksmas, mielas ir truputį išdykęs personažas. Kuriam gi vaikui nepatinka šuniukai..., o čia netikėtai atbėga tikras Margis, mokantis kalbėti, dainuoti, šokti ir svarbiausia DŪKTI. Šis personažas gali atkeliauti vienas, bet gali atbėgti ir kartu su savo geriausiu draugu švelniakailiu kiškučiu. Viskas priklauso nuo Jūsų pasirinkimo

  •  Švelniakailis kiškutis

 Tai labai mielas, švelnus, truputį net drovus kiškelis (niekam gi ne paslaptis, kad visi kiškučiai - bailučiai) LABAI  MYLINTIS VAIKUS. Jo apsilankymo metu netrūks meilių apsikabinimų, šypsenų bei geros nuotaikos. Kiškučio geriausias draugas – šuniukas Margis, todėl dažniausiai jie keliauja kartu, kad būtų smagiau. 

  • Piratas Flintas

Šis personažas tikrai padūkęs, neieškantis kišenėje žodžio, labai drąsus ir stiprus. Jo apsilankymo metu nebus kada sėdėti vietoje, teks atlikti daug judrių ir žaismingų užduočių. Tai žaidimų ir juoko garantija. Piratas Flintas savo laivu dažniausiai keliauja su geriausia drauge Princese Rože.

  • Princesė Rožė iš tikrų rūmų karalystės

Tai švelni, mandagi ir kiek padūkusi princesė. Jos apsilankymo metu sukursime tikrą karališką šventę, o mergaites paversime tikromis princesėmis (padažysime, pakvėpinsime ir nagučius nulakuosime)

Princesės geriausias draugas Flintas, todėl jiedu dažnai keliauja kartu.

  •    Kaubojus Džekas

Tai personažas atvykęs iš pačios Šiaurės Amerikos, truputį nustebęs ir nesuprantantis kaip mes šiais laikais čia gyvename, todėl kaubojus Džekas ne tik mums atskleis kaubojiškas paslaptis, bet ir mes turėsime jį išmokyti šių laikų subtilybių.

Keliauja vienas arba su kuriuo nors draugu..


Tai personažas atvykęs iš pačios Šiaurės Amerikos, truputį nustebęs ir nesuprantantis kaip mes šiais laikais čia gyvename, todėl kaubojus Džekas ne tik mums atskleis kaubojiškas paslaptis, bet ir mes turėsime jį išmokyti šių laikų subtilybių.Keliauja vienas arba su kuriuo nors drau

Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 .